Середа, 20 Січня 2021
ОСТАННІ НОВИНИ:

“Ти взагалі з мізками дружиш”: у київському коледжі викладачка принижувала студента – відео

“Ти взагалі з мізками дружиш”: у київському коледжі викладачка принижувала студента – відео

У Києві вчителька фізкультури з Коледжу інформаційних систем і технологій під час занять принижувала та кричала на 16-річного студента. Жінка вживала нецензурну лексику та навіть погрожувала хлопцю, який чемно намагався відповісти викладачці.

Про цей інцидент повідомила журналістка Наталка Прудка у фейсбуці, де і опублікувала відповідне відео.

“Ти будеш приходити сюди з закритим ротом! Я тобі слово давала?!” – так висловилася вчителька фізкультури на 16-річного студента київського Коледжу інформаційних систем і технологій, що розташований на Львівській площі.

Хлопець натомість зізнався, що не розуміє, чому вона на нього кричить. На що викладачка сказала закрити рота, бо він “забагато говорить не в тему”.

Ти взагалі як, з мізками дружиш чи ні?.. Ти не встиг переступити поріг, а в тебе вже словниковий понос… Хлопці, не змушуйте мене застосовувати крайні заходи,
– додала вона.

У відео жінка навіть сказала власне ім’я – її звати Любов Євгеніївна.

Дивіться відео, як викладачка у київському коледжі принижувала студента:

"Рот закрой! Я тебе слово давала!!!" – визжить благим матом вчителька фізкультури на 16 літнього студента київського Колледжу інформаційних систем і технологий на Львівській площі. Там вона називає й своє ім"я. Після такого уроку психологічна травма дітям забезпечена.

Geplaatst door Наталка Прудка op Maandag 7 september 2020

За словами журналістки, після такого уроку психологічна травма дітям забезпечена.

Читайте також:  Яким буде ЗНО: МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу щодо змін порядку проведення тестування

Наталка Прудка також розповіла, що діти знають і інші жахливі вчинки з боку цієї викладачки, але всі бояться, тому розголошують лише в обмеженому колі. “Студенти кажуть, що вона ще й гроші вимагає“, – зазначає журналістка.

Проте, як написала журналістка, директор коледжу вже пообіцяв батькам звільнити скандальну викладачку.

Відеоролик про несамовиту вчительку вже долетів до батьків студентів коледжу – всі в шоці. про це вже дізнався й перший керівник коледжу. Каже, її звільнять.

Geplaatst door Наталка Прудка op Maandag 7 september 2020

Джерело.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: